Magnolia Bostad – Huvudsponsor för IS Halmia Dam
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Idrottssällskapet Halmia
Fotboll
U15
Matcher
DECEMBER 2019
 
01
12:00
sön
12:00    
Kungsbacka Sportcenter
Kungsbacka - IS Halmia0  -  7  
 
15
13:45
sön
13:45    
Halmstad Arena IP Plan 6
IS Halmia - Falkenbergs FF 6  -  5  
JANUARI 2020
 
18
15:45
lör
15:45    
Tingbergsvallens konstgräs
Tölö if - IS Halmia5  -  0  
 
26
16:00
sön
16:00    
Halmstad Arena IP Plan 6
IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF3  -  3  
MARS 2020
 
01
10:00
sön
10:00    
Halmstad Arena IP Kgrpl 6
IS Halmia - Falkenbergs FF4  -  0  
 
08
12:00
sön
12:00    
Halmstad Arena IP Kgrpl 7
IS Halmia - BK Astrio3  -  2  
 
15
14:00
sön
14:00    
Halmstad Arena IP Kgrpl 6
IS Halmia - Landora BK1  -  6  
 
21
12:15
lör
12:15    
Konstgräsplan 6
Halmstad BK - IS Halmia1  -  3  
 
28
08:00
lör
08:00    
Halmstad Arena IP Kgrpl 6-7
IS Halmia - Laholms FK 3  -  4  
APRIL 2020
 
10
14:00
fre
14:00    
Halmstad Arena IP Plan 7
IS Halmia - BK Astrio2  -  2  
MAJ 2020
 
03
10:00
sön
10:00    
Glänninge Park A
Laholms FK - IS Halmia9  -  2  
03
10:00
sön
10:00    
Glänninge Park A
Laholms FK - IS Halmia9  -  2  
03
10:00
sön
10:00    
Glnninge Park A
Laholms FK - IS Halmia9  -  2  
 
07
18:30
tor
18:30    
Wegeli IP 1
HGH - IS Halmia2  -  2  
07
18:30
tor
18:30    
Wegeli IP 1
HGH - IS Halmia2  -  2  
07
18:30
tor
18:30    
Wegeli IP 1
HGH - IS Halmia2  -  2  
09
10:30
lör
10:30    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - BK Astrio4  -  4  
09
10:30
lör
10:30    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - BK Astrio4  -  4  
09
10:30
lör
10:30    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - BK Astrio4  -  4  
 
16
10:30
lör
10:30    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - VGLT18  -  0  
16
10:30
lör
10:30    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - VGLT18  -  0  
16
10:30
lör
10:30    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - VGLT18  -  0  
 
21
14:00
tor
14:00    
Skrea IP 1
Skrea IF - IS Halmia1  -  4  
21
14:00
tor
14:00    
Skrea IP 1
Skrea IF - IS Halmia1  -  4  
21
14:00
tor
14:00    
Skrea IP 1
Skrea IF - IS Halmia1  -  4  
24
sön
00:00    
Åsa IP A
Åsa IF - IS Halmia  -      
24
13:00
sön
13:00    
Getinge IP 1
Getinge IF - IS Halmia2  -  2  
24
13:00
sön
13:00    
Getinge IP 1
Getinge IF - IS Halmia2  -  2  
24
13:00
sön
13:00    
Getinge IP 1
Getinge IF - IS Halmia2  -  2  
 
29
17:30
fre
17:30    
Halmstad Arena Klaraplanen
Halmstads BK - IS Halmia9  -  0  
29
17:30
fre
17:30    
Halmstad Arena Klaraplanen
Halmstads BK - IS Halmia9  -  0  
29
17:30
fre
17:30    
Halmstad Arena Klaraplanen
Halmstads BK - IS Halmia9  -  0  
31
11:00
sön
11:00    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - Varbergs BoIS FC3  -  1  
31
11:00
sön
11:00    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - Varbergs BoIS FC3  -  1  
31
11:00
sön
11:00    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - Varbergs BoIS FC3  -  1  
JUNI 2020
 
04
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - BK Astrio4  -  2  
04
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena IP Plan3
IS Halmia - BK Astrio4  -  2  
04
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - BK Astrio4  -  2  
 
13
10:30
lör
10:30    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - Snstorp Nyhem FF2  -  3  
13
10:30
lör
10:30    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF2  -  3  
13
10:30
lör
10:30    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF2  -  3  
 
17
19:00
ons
19:00    
Skedalaheds IP 4
Snöstorp Nyhem FF - IS Halmia7  -  0  
17
19:00
ons
19:00    
Skedalaheds IP 4
Snöstorp Nyhem FF - IS Halmia7  -  0  
17
19:00
ons
19:00    
Skedalaheds IP 4
Snstorp Nyhem FF - IS Halmia7  -  0  
21
16:00
sön
16:00    
Hamravallen A
Tl IF - IS Halmia0  -  3  
21
16:00
sön
16:00    
Hamravallen A
Tölö IF - IS Halmia0  -  3  
21
16:00
sön
16:00    
Hamravallen A
Tölö IF - IS Halmia0  -  3  
 
25
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - HGH2  -  2  
25
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - HGH2  -  2  
25
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - HGH2  -  2  
25
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - HGH2  -  2  
27
11:00
lör
11:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - Skrea IF5  -  1  
27
11:00
lör
11:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - Skrea IF5  -  1  
27
11:00
lör
11:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - Skrea IF5  -  1  
27
11:00
lör
11:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - Skrea IF5  -  1  
JULI 2020
 
01
18:00
ons
18:00    
Veinge IP A
VGLT - IS Halmia1  -  8  
01
18:00
ons
18:00    
Veinge IP A
VGLT - IS Halmia1  -  8  
01
18:00
ons
18:00    
Veinge IP A
VGLT - IS Halmia1  -  8  
01
18:00
ons
18:00    
Veinge IP A
VGLT - IS Halmia1  -  8  
 
30
20:00
tor
20:00    
Söndrums IP
BK Astrio - IS Halmia1  -  5  
31
18:00
fre
18:00    
Sndrums IP B
BK Astrio - IS Halmia1  -  5  
31
18:00
fre
18:00    
Sndrums IP B
BK Astrio - IS Halmia1  -  5  
AUGUSTI 2020
 
06
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - Halmstads BK4  -  8  
06
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - Halmstads BK4  -  8  
06
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - Halmstads BK4  -  8  
09
12:00
sön
12:00    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - Laholms FK3  -  1  
09
12:00
sön
12:00    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - Laholms FK3  -  1  
09
12:00
sön
12:00    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - Laholms FK3  -  1  
 
13
18:30
tor
18:30    
Sndrums IP A
BK Astrio - IS Halmia5  -  3  
13
18:30
tor
18:30    
Sndrums IP A
BK Astrio - IS Halmia5  -  3  
13
18:30
tor
18:30    
Söndrums IP A
BK Astrio - IS Halmia5  -  3  
 
20
19:00
tor
19:00    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - Getinge IF0  -  3  
20
19:00
tor
19:00    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - Getinge IF0  -  3  
 
27
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF3  -  2  
27
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - Snstorp Nyhem FF3  -  2  
30
18:30
sön
18:30    
Tranevall
HGH - IS Halmia1  -  4  
SEPTEMBER 2020
 
06
16:00
sön
16:00    
Håstens IP A
Varbergs BoIS FC - IS Halmia10  -  1  
 
10
18:00
tor
18:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - VGLT8  -  2  
12
11:00
lör
11:00    
Halmstad Arena P2
IS Halmia - Tölö IF0  -  0  
 
18
18:30
fre
18:30    
Skedalaheds IP 3
Snöstorp Nyhem FF - IS Halmia0  -  4  
 
25
19:00
fre
19:00    
Halmstad Arena P6
Halmstads BK - IS Halmia1  -  6  
OKTOBER 2020
 
01
19:15
tor
19:15    
Halmstad Arena P6
IS Halmia - BK Astrio1  -  1  
03
10:30
lör
10:30    
Halmstad Arena P3
IS Halmia - Snstorp Nyhem FF2  -  2  
 
08
17:45
tor
17:45    
Getinge IP konstgräs
Getinge IF - IS Halmia2  -  4  
11
13:00
sön
13:00    
Skrea IP 1
Skrea IF - IS Halmia4  -  3  
NOVEMBER 2020
 
07
12:00
lör
12:00    
Halmstad Arena IP kgrpl 6
IS Halmia - If Centern   -      
 
14
14:00
lör
14:00    
Halmstad Arena IP kgrpl 6
IS Halmia - Falkenbergs ff  -      
DECEMBER 2020
 
05
12:00
lör
12:00    
Halmstad Arena IP kgrpl6
IS Halmia - BK Astrio  -      
 
12
12:00
lör
12:00    
Halmstad Arena IP
IS Halmia - Varbergs Bois  -      
 
SPONSORER