Magnolia Bostad – Huvudsponsor för IS Halmia Dam
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Idrottssällskapet Halmia
Fotboll
Spelade matcher
OKTOBER 2020
 
24
14:00
lör
14:00    
Herr, Hedevi IP
Herr » 
Ullareds IK - IS Halmia
  -      
24
13:00
lör
13:00    
U14, Halmstad Arena - konstgräs gamla
U14 » 
IS Halmia - Hässleholm IF
  -      
24
11:30
lör
11:30    
Nya klubbstugan, Halmstad Arena - konstgräs gamla
IS Halmia - Hässleholms if  -      
 
18
14:00
sön
14:00    
Herr, Brovallen
Herr » 
IF Limhamn Bunkeflo - IS Halmia
2  -  1  
 
11
13:00
sön
13:00    
U15, Skrea IP 1
U15 » 
Skrea IF - IS Halmia
4  -  3  
10
14:00
lör
14:00    
Herr, Skedalaheds IP 3
Herr » 
IS Halmia - IFK Malmö FK
1  -  1  
08
17:45
tor
17:45    
U15, Getinge IP konstgräs
U15 » 
Getinge IF - IS Halmia
2  -  4  
 
04
14:00
sön
14:00    
Dam, Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
Dam » 
Bergdalens IK - IS Halmia
2  -  4  
04
10:00
sön
10:00    
U14, Övrig plats
U14 » 
Laholms FK - IS Halmia rd
1  -  8  
04
10:00
sön
10:00    
U14, Bortamatch
U14 » 
Laholm FK - IS Halmia
  -      
03
14:00
lör
14:00    
Herr, Halmstad Arena P2
Herr » 
IS Halmia - Västra Frölunda IF
1  -  2  
03
10:30
lör
10:30    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Snstorp Nyhem FF
2  -  2  
01
19:15
tor
19:15    
U15, Halmstad Arena P6
U15 » 
IS Halmia - BK Astrio
1  -  1  
SEPTEMBER 2020
 
27
13:00
sön
13:00    
U14, Halmstad Arena P3
U14 » 
IS Halmia rd - Lidhults GOIF
7  -  5  
27
13:00
sön
13:00    
U14, Halmstad Arena P3
U14 » 
IS Halmia röd - Lidhults GOIF
7  -  5  
26
13:00
lör
13:00    
Herr, Vinåvallen A
Herr » 
Vinbergs IF - IS Halmia
1  -  1  
26
13:00
lör
13:00    
Dam, Halmstad Arena P1
Dam » 
IS Halmia - Nittorps IK
2  -  2  
25
19:00
fre
19:00    
U15, Halmstad Arena P6
U15 » 
Halmstads BK - IS Halmia
1  -  6  
24
17:30
tor
17:30    
U14, Halmstad Arena Klaraplanen
U14 » 
IS Halmia Vit - IF Bljan Falkenberg Bl
3  -  3  
24
17:30
tor
17:30    
U14, Halmstad Arena Klaraplanen
U14 » 
IS Halmia Vit - IF Böljan Falkenberg Blå
3  -  3  
 
20
16:00
sön
16:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - Ullareds IK
0  -  2  
20
13:30
sön
13:30    
U14, Krlekens IP 2
U14 » 
IF Centern - IS Halmia rd
4  -  0  
20
13:30
sön
13:30    
U14, Kärlekens IP 2
U14 » 
IF Centern - IS Halmia röd
4  -  0  
20
10:30
sön
10:30    
P-2010/11, Skedalaheds IP 3
Snöstorp Nyhem FF Grön - IS Halmia  -      
18
19:00
fre
19:00    
Dam, Bortamatch
Dam » 
Böljan - IS Halmia
0  -  0  
18
18:30
fre
18:30    
U15, Skedalaheds IP 3
U15 » 
Snöstorp Nyhem FF - IS Halmia
0  -  4  
16
18:30
ons
18:30    
U13, Halmstad Arena P5
U13 » 
IS Halmia - Simlångsdalens IF
  -      
15
18:00
tis
18:00    
P-2010/11, Halmstad Arena IP plan5
IS Halmia - Halmstad Bollklubb  -      
 
13
13:00
sön
13:00    
U14, Halmstad Arena P3
U14 » 
IS Halmia rd - Trnninge IF Vit
8  -  0  
13
13:00
sön
13:00    
U14, Halmstad Arena P3
U14 » 
IS Halmia röd - Trönninge IF Vit
8  -  0  
13
10:00
sön
10:00    
P-2010/11, Halmstad Arena P15
IS Halmia - BK Astrio  -      
12
15:00
lör
15:00    
Dam, Stadsparksvallen
Dam » 
Mariebo IK - IS Halmia
2  -  0  
12
11:00
lör
11:00    
U14, Tranevall
U14 » 
HGH FC Bl - IS Halmia Vit
3  -  9  
12
11:00
lör
11:00    
U14, Tranevall
U14 » 
HGH FC Blå - IS Halmia Vit
3  -  9  
12
11:00
lör
11:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - Tölö IF
0  -  0  
10
19:00
tor
19:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - Eslövs BK
2  -  2  
10
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - VGLT
8  -  2  
08
18:00
tis
18:00    
P-2010/11, Vapnö IP 2
Vapnö IF - IS Halmia  -      
 
06
16:00
sön
16:00    
U15, Håstens IP A
U15 » 
Varbergs BoIS FC - IS Halmia
10  -  1  
06
10:00
sön
10:00    
U13, Halmstad Arena P5
U13 » 
Halmstads BK - IS Halmia
  -      
05
13:00
lör
13:00    
Herr, Rosengårds IP Huvudarenan
Herr » 
FC Rosengård 1917 - IS Halmia
2  -  2  
05
13:00
lör
13:00    
Dam, Halmstad Arena P1
Dam » 
IS Halmia - Onsala BK
6  -  1  
05
12:00
lör
12:00    
U14, Ankarvallen B
U14 » 
Trslvslge IF - IS Halmia Vit
1  -  3  
05
12:00
lör
12:00    
U14, Ankarvallen B
U14 » 
Träslövsläge IF - IS Halmia Vit
1  -  3  
05
10:00
lör
10:00    
Buss Eurostop, Träslövsläge
U13 Match -   -      
05
10:00
lör
10:00    
Buss PS Olje AB, Träslövsläge
U13 match - IS Halmia  -      
03
18:30
tor
18:30    
U14, Vallen B
U14 » 
Torup/Ryd FF - IS Halmia Vit
3  -  2  
03
18:30
tor
18:30    
U14, Vallen B
U14 » 
Torup/Rydö FF - IS Halmia Vit
3  -  2  
03
17:00
tor
17:00    
Buss Eurostop, Rydöbruk
U13 match - IS Halmia  -      
03
17:00
tor
17:00    
Buss PS Olje AB, Rydöbruk
U13 Match - IS Halmia  -      
01
18:15
tis
18:15    
Herr, Stafsinge IP 1
Herr » 
Stafsinge IF - IS Halmia
0  -  2  
AUGUSTI 2020
 
30
18:30
sön
18:30    
U15, Tranevall
U15 » 
HGH - IS Halmia
1  -  4  
30
10:00
sön
10:00    
P-2010/11, Halmstad Arena P5
IS Halmia - IF Leikin Orange  -      
30
09:15
sön
09:15    
U13, Bortamatch
U13 » 
IS Halmia - Oskarström
  -      
29
15:00
lör
15:00    
Dam, Finnvedsvallen
Dam » 
IFK Värnamo - IS Halmia
0  -  2  
29
14:00
lör
14:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - BK Olympic
1  -  1  
27
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF
3  -  2  
27
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - Snstorp Nyhem FF
3  -  2  
27
17:30
tor
17:30    
U14, Halmstad Arena P2
U14 » 
IS Halmia Vit - Tvker/Galtabck
2  -  3  
27
17:30
tor
17:30    
U14, Halmstad Arena P2
U14 » 
IS Halmia Vit - Tvååker/Galtabäck
2  -  3  
26
18:30
ons
18:30    
U13, Halmstad Arena P5
U13 » 
IS Halmia - BK Astrio
  -      
25
19:00
tis
19:00    
Herr, Örjans Vall - A-plan
Herr » 
IS Halmia - Lindome GIF
3  -  1  
 
23
13:00
sön
13:00    
U14, Halmstad Arena P3
U14 » 
IS Halmia rd - BK Astrio 2
1  -  1  
23
13:00
sön
13:00    
U14, Halmstad Arena P2
U14 » 
IS Halmia röd - BK Astrio 2
1  -  1  
23
10:30
sön
10:30    
P-2010/11, Tuvasvallen 7:match
Trönninge IF 1 - IS Halmia  -      
22
14:00
lör
14:00    
U13, Skedalaheds IP 4
U13 » 
Snöstorp Nyhem Grön - IS Halmia
  -      
22
13:00
lör
13:00    
Dam, Halmstad Arena P1
Dam » 
IS Halmia - Husqvarna FF
3  -  1  
21
18:00
fre
18:00    
U14, rnvallen B1
U14 » 
Hyltebruks IF - IS Halmia Vit
3  -  3  
21
18:00
fre
18:00    
U14, Örnvallen B1
U14 » 
Hyltebruks IF - IS Halmia Vit
3  -  3  
20
19:00
tor
19:00    
Herr, Varberg Energi Arena
Herr » 
Varbergs GIF FK - IS Halmia
1  -  1  
20
19:00
tor
19:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Getinge IF
0  -  3  
20
19:00
tor
19:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Getinge IF
0  -  3  
 
16
14:00
sön
14:00    
U14, Halmstad Arena P2
U14 » 
IS Halmia Vit - Apel 99
6  -  2  
16
14:00
sön
14:00    
U14, Halmstad Arena P12 eller P6
U14 » 
IS Halmia Vit - Apel 99
6  -  2  
16
13:00
sön
13:00    
U13, Gröningen B
U13 » 
Skottorps IF - IS Halmia
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P-2010/11, Halmstad Arena P18
IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF Grön  -      
16
sön
00:00    
U14, Alevallen
U14 » 
Alets IK - IS Halmia rd
  -      
16
sön
00:00    
P-2010/11, Halmstad Arena P17
IF Leikin Orange - IS Halmia  -      
15
16:00
lör
16:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - Assyriska BK
3  -  1  
15
14:00
lör
14:00    
Dam, Lassalyckan A-plan konstgräs
Dam » 
Ulricehamns IFK - IS Halmia
1  -  4  
13
18:30
tor
18:30    
U15, Sndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - IS Halmia
5  -  3  
13
18:30
tor
18:30    
U15, Söndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - IS Halmia
5  -  3  
13
18:30
tor
18:30    
U15, Sndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - IS Halmia
5  -  3  
12
18:30
ons
18:30    
U13, Halmstad Arena P5
U13 » 
IS Halmia - Oskarströms IS
  -      
 
09
12:00
sön
12:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Laholms FK
3  -  1  
09
12:00
sön
12:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Laholms FK
3  -  1  
09
12:00
sön
12:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Laholms FK
3  -  1  
09
10:30
sön
10:30    
U14, Halmstad Arena P6
U14 » 
Halmstads BK 3 - IS Halmia rd
7  -  3  
09
10:30
sön
10:30    
U14, Halmstad Arena P6
U14 » 
Halmstads BK 3 - IS Halmia röd
7  -  3  
08
13:00
lör
13:00    
Herr, Rydets IP A
Herr » 
Onsala BK - IS Halmia
4  -  2  
08
13:00
lör
13:00    
Dam, Halmstad Arena P1
Dam » 
IS Halmia - Göteborgs FF
4  -  1  
08
12:00
lör
12:00    
P-2010/11, Söndrums IP H
BK Astrio - IS Halmia  -      
06
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - Halmstads BK
4  -  8  
06
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - Halmstads BK
4  -  8  
06
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - Halmstads BK
4  -  8  
05
12:00
ons
12:00    
Buss Eurostop, Bortamatch
Träslövsläge - IS Halmia U13  -      
05
12:00
ons
12:00    
Buss PS Olje AB, Bortamatch
Träslövsläge - IS Halmia U13  -      
 
02
14:00
sön
14:00    
Herr, Heleneholms IP Huvudarena
Herr » 
KSF Prespa Birlik - IS Halmia
0  -  3  
01
14:00
lör
14:00    
Dam, Övrig plats
Dam » 
Hittarp - IS Halmia
  -      
JULI 2020
 
31
18:00
fre
18:00    
U15, Sndrums IP B
U15 » 
BK Astrio - IS Halmia
1  -  5  
31
18:00
fre
18:00    
U15, Sndrums IP B
U15 » 
BK Astrio - IS Halmia
1  -  5  
30
20:00
tor
20:00    
U15, Söndrums IP
U15 » 
BK Astrio - IS Halmia
1  -  5  
 
25
15:00
lör
15:00    
Dam, Övrig plats
Dam » 
Göteborgs DFF - IS Halmia
  -      
 
01
18:00
ons
18:00    
U15, Veinge IP A
U15 » 
VGLT - IS Halmia
1  -  8  
01
18:00
ons
18:00    
U15, Veinge IP A
U15 » 
VGLT - IS Halmia
1  -  8  
01
18:00
ons
18:00    
U15, Veinge IP A
U15 » 
VGLT - IS Halmia
1  -  8  
01
18:00
ons
18:00    
U15, Veinge IP A
U15 » 
VGLT - IS Halmia
1  -  8  
JUNI 2020
 
29
18:00
mån
18:00    
Herr, Örjans Vall - A-plan
Herr » 
Halmstad - IS Halmia
1  -  1  
29
17:30
mån
17:30    
U14, Halmstad Arena P3
U14 » 
IS Halmia rd - Hasslvs IS
10  -  1  
29
17:30
mån
17:30    
U14, Halmstad Arena P3
U14 » 
IS Halmia röd - Hasslövs IS
10  -  1  
 
28
14:00
sön
14:00    
Dam, Bortamatch
Dam » 
Halmstads bk - IS Halmia
2  -  4  
28
10:00
sön
10:00    
P-2010/11, Halmstad Arena P15
IS Halmia - Vapnö IF  -      
27
11:00
lör
11:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - Skrea IF
5  -  1  
27
11:00
lör
11:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - Skrea IF
5  -  1  
27
11:00
lör
11:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - Skrea IF
5  -  1  
27
11:00
lör
11:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - Skrea IF
5  -  1  
26
18:30
fre
18:30    
Dam, Halmstad Arena P1
Dam » 
Halmstads BK - IS Halmia
2  -  4  
25
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - HGH
2  -  2  
25
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - HGH
2  -  2  
25
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - HGH
2  -  2  
25
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - HGH
2  -  2  
24
18:00
ons
18:00    
U14, Lomvallen
U14 » 
Lidhults GOIF - IS Halmia rd
0  -  9  
24
18:00
ons
18:00    
U14, Lomövallen
U14 » 
Lidhults GOIF - IS Halmia röd
0  -  9  
22
19:00
mån
19:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - Ängelholms FF
0  -  2  
 
21
16:00
sön
16:00    
U15, Hamravallen A
U15 » 
Tölö IF - IS Halmia
0  -  3  
21
16:00
sön
16:00    
U15, Hamravallen A
U15 » 
Tl IF - IS Halmia
0  -  3  
21
16:00
sön
16:00    
U15, Hamravallen A
U15 » 
Tölö IF - IS Halmia
0  -  3  
21
13:00
sön
13:00    
U14, Falkenbergs IP C
U14 » 
IF Bljan Falkenberg Bl - IS Halmia Vit
5  -  2  
21
13:00
sön
13:00    
U14, Falkenbergs IP C
U14 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - IS Halmia Vit
5  -  2  
18
18:00
tor
18:00    
U13, Simlångsdalens IP
U13 » 
Simlångsdalens IF - IS Halmia
  -      
17
19:00
ons
19:00    
U15, Skedalaheds IP 4
U15 » 
Snöstorp Nyhem FF - IS Halmia
7  -  0  
17
19:00
ons
19:00    
U15, Skedalaheds IP 4
U15 » 
Snöstorp Nyhem FF - IS Halmia
7  -  0  
17
19:00
ons
19:00    
U15, Skedalaheds IP 4
U15 » 
Snstorp Nyhem FF - IS Halmia
7  -  0  
17
18:30
ons
18:30    
P-2010/11, Halmstad Arena P17
IF Leikin Orange - IS Halmia  -      
 
14
14:00
sön
14:00    
Herr, Örjans Vall - A-plan
Herr » 
Laholm - IS Halmia
  -      
14
14:00
sön
14:00    
Dam, Halmstad Arena P1
Dam » 
IS Halmia - IFK Örby
0  -  2  
14
13:00
sön
13:00    
U14, Halmstad Arena P12
U14 » 
IS Halmia rd - IF Centern
1  -  2  
14
13:00
sön
13:00    
U14, Halmstad Arena P12
U14 » 
IS Halmia röd - IF Centern
1  -  2  
14
10:00
sön
10:00    
P-2010/11, Halmstad Arena P15
IS Halmia - Trönninge IF 1  -      
14
sön
00:00    
P-2010/11, Vapnö IP 2
Vapnö IF - IS Halmia  -      
13
14:00
lör
14:00    
Dam, Bortamatch
Dam » 
Nittorp - IS Halmia
  -      
13
10:30
lör
10:30    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF
2  -  3  
13
10:30
lör
10:30    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Snstorp Nyhem FF
2  -  3  
13
10:30
lör
10:30    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF
2  -  3  
11
17:00
tor
17:00    
U14, Halmstad Arena Klaraplanen
U14 » 
IS Halmia Vit - HGH FC Bl
2  -  2  
11
17:00
tor
17:00    
U14, Halmstad Arena Klaraplanen
U14 » 
IS Halmia Vit - HGH FC Blå
2  -  2  
 
07
12:00
sön
12:00    
U14, Tuvasvallen A1
U14 » 
Trnninge IF Vit - IS Halmia rd
0  -  6  
07
12:00
sön
12:00    
U14, Tuvasvallen A1
U14 » 
Trönninge IF Vit - IS Halmia röd
0  -  6  
07
10:30
sön
10:30    
P-2010/11, Skedalaheds IP 3
Snöstorp Nyhem FF Grön - IS Halmia  -      
04
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - BK Astrio
4  -  2  
04
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena IP Plan3
U15 » 
IS Halmia - BK Astrio
4  -  2  
04
18:00
tor
18:00    
U15, Halmstad Arena P2
U15 » 
IS Halmia - BK Astrio
4  -  2  
03
18:30
ons
18:30    
U13, Halmstad Arena P5
U13 » 
IS Halmia - Halmstads BK
  -      
MAJ 2020
 
31
14:00
sön
14:00    
U13, Söndrums IP F
U13 » 
BK Astrio - IS Halmia
  -      
31
11:00
sön
11:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Varbergs BoIS FC
3  -  1  
31
11:00
sön
11:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Varbergs BoIS FC
3  -  1  
31
11:00
sön
11:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Varbergs BoIS FC
3  -  1  
31
10:00
sön
10:00    
P-2010/11, Halmstad Arena P15
IS Halmia - BK Astrio  -      
29
17:30
fre
17:30    
U15, Halmstad Arena Klaraplanen
U15 » 
Halmstads BK - IS Halmia
9  -  0  
29
17:30
fre
17:30    
U15, Halmstad Arena Klaraplanen
U15 » 
Halmstads BK - IS Halmia
9  -  0  
29
17:30
fre
17:30    
U15, Halmstad Arena Klaraplanen
U15 » 
Halmstads BK - IS Halmia
9  -  0  
26
18:30
tis
18:30    
U14, vrevi B
U14 » 
Tvker/Galtabck - IS Halmia Vit
2  -  4  
26
18:30
tis
18:30    
U14, Övrevi B
U14 » 
Tvååker/Galtabäck - IS Halmia Vit
2  -  4  
26
18:00
tis
18:00    
P-2010/11, Vapnö IP 2
Vapnö IF - IS Halmia  -      
 
24
13:00
sön
13:00    
U14, Halmstad Arena P12
U14 » 
IS Halmia rd - Laholms FK
3  -  4  
24
13:00
sön
13:00    
U14, Halmstad Arena P12
U14 » 
IS Halmia röd - Laholms FK
3  -  4  
24
13:00
sön
13:00    
U15, Getinge IP 1
U15 » 
Getinge IF - IS Halmia
2  -  2  
24
13:00
sön
13:00    
U15, Getinge IP 1
U15 » 
Getinge IF - IS Halmia
2  -  2  
24
13:00
sön
13:00    
U15, Getinge IP 1
U15 » 
Getinge IF - IS Halmia
2  -  2  
24
sön
00:00    
U15, Åsa IP A
U15 » 
Åsa IF - IS Halmia
  -      
21
17:30
tor
17:30    
U14, Halmstad Arena Klaraplanen
U14 » 
IS Halmia Vit - Hyltebruks IF
4  -  4  
21
17:30
tor
17:30    
U14, Halmstad Arena Klaraplanen
U14 » 
IS Halmia Vit - Hyltebruks IF
4  -  4  
21
14:00
tor
14:00    
U15, Skrea IP 1
U15 » 
Skrea IF - IS Halmia
1  -  4  
21
14:00
tor
14:00    
U15, Skrea IP 1
U15 » 
Skrea IF - IS Halmia
1  -  4  
21
14:00
tor
14:00    
U15, Skrea IP 1
U15 » 
Skrea IF - IS Halmia
1  -  4  
20
18:30
ons
18:30    
U13, Halmstad Arena P5
U13 » 
IS Halmia - Snöstorp Nyhem Grön
  -      
 
17
11:00
sön
11:00    
U14, Sndrums IP C
U14 » 
BK Astrio 2 - IS Halmia rd
3  -  2  
17
11:00
sön
11:00    
U14, Söndrums IP C
U14 » 
BK Astrio 2 - IS Halmia röd
3  -  2  
17
10:00
sön
10:00    
P-2010/11, Halmstad Arena P17
IS Halmia - IF Leikin Orange  -      
16
11:00
lör
11:00    
U14, Hedevi 2
U14 » 
Apel 99 - IS Halmia Vit
2  -  9  
16
11:00
lör
11:00    
U14, Hedevi 2
U14 » 
Apel 99 - IS Halmia Vit
2  -  9  
16
10:30
lör
10:30    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - VGLT
18  -  0  
16
10:30
lör
10:30    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - VGLT
18  -  0  
16
10:30
lör
10:30    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - VGLT
18  -  0  
13
18:30
ons
18:30    
U13, Halmstad Arena P5
U13 » 
IS Halmia - Skottorps IF
  -      
 
10
13:00
sön
13:00    
U14, Halmstad Arena P12
U14 » 
IS Halmia Vit - Trslvslge IF
5  -  3  
10
13:00
sön
13:00    
U14, Halmstad Arena P12
U14 » 
IS Halmia Vit - Träslövsläge IF
5  -  3  
10
11:00
sön
11:00    
U13, Esperedsvallen
U13 » 
Oskarströms IS - IS Halmia
  -      
10
10:30
sön
10:30    
P-2010/11, Tuvasvallen 7:match
Trönninge IF 1 - IS Halmia  -      
09
10:30
lör
10:30    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - BK Astrio
4  -  4  
09
10:30
lör
10:30    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - BK Astrio
4  -  4  
09
10:30
lör
10:30    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - BK Astrio
4  -  4  
07
18:30
tor
18:30    
U15, Wegeli IP 1
U15 » 
HGH - IS Halmia
2  -  2  
07
18:30
tor
18:30    
U15, Wegeli IP 1
U15 » 
HGH - IS Halmia
2  -  2  
07
18:30
tor
18:30    
U15, Wegeli IP 1
U15 » 
HGH - IS Halmia
2  -  2  
06
17:15
ons
17:15    
U14, Halmstad Arena P3
U14 » 
IS Halmia rd - Alets IK
16  -  1  
06
17:15
ons
17:15    
U14, Halmstad Arena P3
U14 » 
IS Halmia röd - Alets IK
16  -  1  
 
03
10:00
sön
10:00    
U15, Glänninge Park A
U15 » 
Laholms FK - IS Halmia
9  -  2  
03
10:00
sön
10:00    
U15, Glänninge Park A
U15 » 
Laholms FK - IS Halmia
9  -  2  
03
10:00
sön
10:00    
U15, Glnninge Park A
U15 » 
Laholms FK - IS Halmia
9  -  2  
APRIL 2020
 
26
16:15
sön
16:15    
Dam, Bortamatch
Dam » 
Götergorgs FF - IS Halmia
  -      
 
10
14:00
fre
14:00    
U15, Halmstad Arena IP Plan 7
U15 » 
IS Halmia - BK Astrio
2  -  2  
 
04
14:00
lör
14:00    
Dam, Bortamatch
Dam » 
Bergdalen - IS Halmia
  -      
MARS 2020
 
29
14:00
sön
14:00    
U14, Bortamatch
U14 » 
Trönninge bk - IS Halmia
  -      
28
14:00
lör
14:00    
Herr, Skedalahed konstgräs
Herr » 
IS Halmia - Laholms FK
  -      
28
12:00
lör
12:00    
Dam, Rydets IP
Dam » 
Onsala - IS Halmia
  -      
28
08:00
lör
08:00    
U15, Halmstad Arena IP Kgrpl 6-7
U15 » 
IS Halmia - Laholms FK
3  -  4  
 
22
12:15
sön
12:15    
Dam, Skedalahed konstgräs
Dam » 
Snöstorp - IS Halmia
  -      
21
16:00
lör
16:00    
Dam, Ruddalen
Dam » 
Qviding - IS Halmia
  -      
21
12:15
lör
12:15    
U15, Konstgräsplan 6
U15 » 
Halmstad BK - IS Halmia
1  -  3  
21
lör
00:00    
Herr, Bortamatch
Herr » 
Eskilsminne IF - IS Halmia
  -      
 
15
14:00
sön
14:00    
U15, Halmstad Arena IP Kgrpl 6
U15 » 
IS Halmia - Landora BK
1  -  6  
15
13:00
sön
13:00    
Herr, Bortamatch
Herr » 
IFK Värnamo U21 - IS Halmia
  -      
14
13:00
lör
13:00    
Dam, Bortamatch
Dam » 
Laholm - IS Halmia
  -      
12
19:00
tor
19:00    
Herr, Halmstad Arena IP
Herr » 
Andersbergs IK - IS Halmia
  -      
 
08
12:00
sön
12:00    
U15, Halmstad Arena IP Kgrpl 7
U15 » 
IS Halmia - BK Astrio
3  -  2  
07
14:00
lör
14:00    
Dam, Halmstad Arena - Konstgräs nya
Dam » 
IS Halmia - BK Astrio
  -      
07
13:00
lör
13:00    
Herr, Getinge IP
Herr » 
IS Halmia - Dalstorps IF
  -      
03
19:00
tis
19:00    
Herr, Halmstad Arena IP
Herr » 
IS Halmia - Vinbergs IF
  -      
 
01
10:00
sön
10:00    
U15, Halmstad Arena IP Kgrpl 6
U15 » 
IS Halmia - Falkenbergs FF
4  -  0  
FEBRUARI 2020
 
29
13:00
lör
13:00    
Herr, Bortamatch
Herr » 
Torns IF - IS Halmia
  -      
29
12:00
lör
12:00    
Dam, Laröds IP
Dam » 
Hittarps - IS Halmia
  -      
25
19:30
tis
19:30    
Herr, Falkenbergs IP
Herr » 
Rinia IF - IS Halmia
  -      
 
22
11:00
lör
11:00    
Herr, Kärleken
Herr » 
IS Halmia - Hässleholms IF
3  -  2  
 
15
14:00
lör
14:00    
Dam, Västergårds IP
Dam » 
Eskilsminne - IS Halmia
0  -  2  
15
13:30
lör
13:30    
Herr, Vallhamra IP
Herr » 
Sävedalens IF - IS Halmia
3  -  2  
15
09:45
lör
09:45    
U14, Bortamatch
U14 » 
Hässleholms IF - IS Halmia
  -      
 
09
10:45
sön
10:45    
U14, Halmstad Arena - konstgräs gamla
U14 » 
IS Halmia - IF Böljan
  -      
08
14:00
lör
14:00    
Dam, Halmstad Arena - Konstgräs nya
Dam » 
IS Halmia - Böljan
5  -  1  
08
13:00
lör
13:00    
Herr, Tvååker
Herr » 
Tvååkers IF - IS Halmia
2  -  1  
 
02
11:00
sön
11:00    
U14, Halmstad Arena - konstgräs gamla
U14 » 
IS Halmia - IF Centern
  -      
01
14:00
lör
14:00    
Herr, Kristineslätt
Herr » 
Stafsinge IF - IS Halmia
3  -  2  
01
14:00
lör
14:00    
Dam, Halmstad Arena - Konstgräs nya
Dam » 
IS Halmia - Göteborgs DFF
3  -  2  
JANUARI 2020
 
26
16:00
sön
16:00    
U15, Halmstad Arena IP Plan 6
U15 » 
IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF
3  -  3  
25
17:30
lör
17:30    
P-2010/11, Bortamatch
 
- IS Halmia  -      
25
12:00
lör
12:00    
U14, Bortamatch
U14 » 
Ljungby If - IS Halmia
  -      
 
18
15:45
lör
15:45    
U15, Tingbergsvallens konstgräs
U15 » 
Tölö if - IS Halmia
5  -  0  
DECEMBER 2019
 
30
06:00
mån
06:00    
U13, Bortamatch
 
U13 » 
- IS Halmia
  -      
30
06:00
mån
06:00    
P 2009, Bortamatch
 
P 2009 » 
- IS Halmia
  -      
 
29
07:00
sön
07:00    
U13, Bortamatch
 
U13 » 
- IS Halmia
  -      
27
09:00
fre
09:00    
U13, Halmstad Arena
 
U13 » 
- IS Halmia
  -      
27
09:00
fre
09:00    
P 2009, Halmstad Arena
 
P 2009 » 
- IS Halmia
  -      
 
15
13:45
sön
13:45    
U15, Halmstad Arena IP Plan 6
U15 » 
IS Halmia - Falkenbergs FF
6  -  5  
 
07
14:00
lör
14:00    
Dam, Valhalla
Dam » 
Göteborgs DFF - IS Halmia
0  -  0  
07
12:00
lör
12:00    
Herr, Valhalla IP
Herr » 
Qviding FIF - IS Halmia
1  -  1  
 
SPONSORER