Magnolia Bostad – Huvudsponsor för IS Halmia Dam
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Idrottssällskapet Halmia
Fotboll
Spelade matcher
DECEMBER 2022
 
04
09:15
sön
09:15    
P-2013-15, Andersbergshallen
IS Halmia - Trönninge  -      
03
11:00
lör
11:00    
Buss PS Energi, Halmstad Arena - Konstgräs nya
IS Halmia - Fortuna FF  -      
03
11:00
lör
11:00    
Buss Sportringen, Halmstad Arena - Konstgräs nya
IS Halmia Herr - Fortuna FF  -      
02
17:00
fre
17:00    
U14, Bortamatch
U14 » 
Båstad - IS Halmia
  -      
NOVEMBER 2022
 
27
16:00
sön
16:00    
U15, Halmstad Arena - plan 6
U15 » 
IS Halmia - Lilla Träslövs FF
  -      
26
16:00
lör
16:00    
U16, Halmstad Arena IP plan 6
U16 » 
IS Halmia - Ängelholms FF
2  -  2  
26
14:00
lör
14:00    
U17, Plan 7
U17 » 
IS Halmia - Båstad GIF
  -      
26
10:45
lör
10:45    
P-2013-15, Kombihallen
Halmstad Boll klubb - IS Halmia  -      
26
09:45
lör
09:45    
P-2013-15, Kombihallen
Eskilsminne - IS Halmia  -      
26
08:30
lör
08:30    
P-2013-15, Kombihallen
Getinge - IS Halmia  -      
 
20
14:45
sön
14:45    
U14, Bortamatch
U14 » 
Astrio - IS Halmia
  -      
19
11:15
lör
11:15    
U14, Bortamatch
U14 » 
Oskarström - IS Halmia
  -      
18
19:00
fre
19:00    
U17, Plan 7
U17 » 
IS Halmia - Laholms FK
  -      
 
11
19:00
fre
19:00    
U17, Plan 7
U17 » 
IS Halmia - Alets IK
  -      
 
05
11:00
lör
11:00    
U14, Bortamatch
U14 » 
SNFF - IS Halmia
  -      
OKTOBER 2022
 
23
14:00
sön
14:00    
U15, Konstgräs nya
U15 » 
Is Halmia - IS Halmia
  -      
23
09:30
sön
09:30    
P-2013-15, Kombihallen
IS Halmia - Trönninge IF  -      
23
09:00
sön
09:00    
P-2013-15, Kombihallen
IS Halmia - HBK  -      
22
13:00
lör
13:00    
Dam, Konstgräs plan 7
Dam » 
IS Halmia - Mariebo IK
1  -  0  
19
18:00
ons
18:00    
U16, Kristineslätts konstgräs
U16 » 
Falkenbergs FF - IS Halmia
  -      
 
16
15:00
sön
15:00    
Dam, Stadsparksvallen
Dam » 
Mariebo IK - IS Halmia
0  -  0  
15
12:30
lör
12:30    
Buss PS Energi, Halmstad Arena - Konstgräs nya
IS Halmia - IK Tord  -      
15
12:30
lör
12:30    
Buss Sportringen, Halmstad Arena - Konstgräs nya
IS Halmia - IK Tord  -      
 
09
15:00
sön
15:00    
U17, Halmstad Arena P3
U17 » 
IS Halmia - Landskrona BoIS
0  -  4  
08
14:00
lör
14:00    
Dam, Halmstad Arena P1
Dam » 
IS Halmia - Trelleborgs FF
0  -  1  
08
12:00
lör
12:00    
Nya klubbstugan, Övrig plats
Trelleborgs FF - IS Halmia Dam  -      
08
09:15
lör
09:15    
U14, Bortamatch
U14 » 
SRG Himledalen - IS Halmia
  -      
08
08:00
lör
08:00    
Buss PS Energi, Grimtunet A
Skällinge BK - IS Halmia  -      
08
08:00
lör
08:00    
Buss PS Energi, Grimtunet A
Skällinge BK - IS Halmia  -      
08
08:00
lör
08:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Skällinge BK - IS Halmia  -      
 
02
15:00
sön
15:00    
U16, Halmstad Arena P7
U16 » 
IS Halmia - BK Astrio
1  -  0  
01
15:00
lör
15:00    
Dam, Halmstad Arena P2
Dam » 
Halmstads BK - IS Halmia
2  -  1  
01
13:00
lör
13:00    
Nya klubbstugan, Andersbergshallen
Halmstad BK - IS Halmia Dam  -      
01
13:00
lör
13:00    
U17, Lyckåvallen
U17 » 
FK Karlskrona - IS Halmia
2  -  1  
SEPTEMBER 2022
 
28
19:30
ons
19:30    
U15, Halmstad Arena - konstgräs plan 6
U15 » 
IS Halmia - Kullavik U15
  -      
 
25
13:00
sön
13:00    
U15, Söndrums IP B
U15 » 
BK Astrio - IS Halmia
0  -  3  
25
12:30
sön
12:30    
P-2011/12, Söndrums IP konstgräs
BK Astrio P2010 Blå - IS Halmia Röd  -      
25
12:00
sön
12:00    
U16, Tuvasvallen A
U16 » 
Trönninge IF - IS Halmia
3  -  3  
24
13:30
lör
13:30    
U17, Varberg Energi Arena B
U17 » 
Varbergs BoIS FC - IS Halmia
6  -  0  
24
13:00
lör
13:00    
Dam, Älmekulla 1, Älmevallen, Älmhult
Dam » 
Älmhults IF - IS Halmia
1  -  2  
24
11:45
lör
11:45    
P-2013-15, Halmstad Arena IP
SNFF - IS Halmia  -      
24
11:00
lör
11:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
Varbergs BOIS - IS Halmia  -      
24
11:00
lör
11:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Varbergs BOIS - IS Halmia  -      
24
11:00
lör
11:00    
U14, Bortamatch
U14 » 
Kungsbacka - IS Halmia
  -      
24
10:15
lör
10:15    
P-2013-15, Halmstad Arena IP
IF Leikin - IS Halmia  -      
23
19:00
fre
19:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - Åsa IF
2  -  2  
22
18:00
tor
18:00    
F-2011/12, Långås IP D
Stafsinge IF /LGM - IS Halmia  -      
22
17:30
tor
17:30    
P-2010, Halmstad Arena gräs Plan 5
P-2010 » 
IS Halmia - Skrea IF
  -      
22
15:00
tor
15:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
Stafsinge F11 - IS Halmia F11  -      
22
15:00
tor
15:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Stafsinge - IS Halmia F11  -      
20
18:30
tis
18:30    
U16, Halmstad Arena P6
U16 » 
IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF
9  -  3  
 
18
13:00
sön
13:00    
P-2010, Halmstad Arena gräs Plan 5
P-2010 » 
IS Halmia Röd - IS Halmia
  -      
18
13:00
sön
13:00    
P-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia Röd - IS Halmia  -      
18
09:45
sön
09:45    
P-2011/12, Halmstad Arena P5
IS Halmia - IF Centern Vit  -      
17
14:00
lör
14:00    
Dam, Halmstad Arena P7
Dam » 
IS Halmia - Färjestadens GOIF
1  -  0  
17
13:00
lör
13:00    
Herr, Ytterns IP 3 konstgräs
Herr » 
Ytterby IS - IS Halmia
0  -  2  
17
13:00
lör
13:00    
U17, Halmstad Arena P3
U17 » 
IS Halmia - Kristianstad FC
0  -  2  
17
12:00
lör
12:00    
F-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia - Alets IK  -      
17
09:00
lör
09:00    
U14, Halmstad Arena gräs
 
U14 » 
IS Halmia -
  -      
13
19:30
tis
19:30    
U15, Falkenbergs IP A
U15 » 
IF Böljan Falkenberg - IS Halmia
5  -  5  
13
17:30
tis
17:30    
P-2011/12, Esperedsvallen
Oskarströms IS - IS Halmia Röd  -      
13
16:00
tis
16:00    
Buss PS Energi, Övrig plats
If Böljan - IS Halmia U15  -      
13
16:00
tis
16:00    
Buss Sportringen, Övrig plats
If Böljan - IS Halmia U15  -      
 
11
16:30
sön
16:30    
U16, Halmstad Arena P2
U16 » 
IS Halmia - Laholms FK
8  -  3  
11
15:00
sön
15:00    
F-2011/12, Ankarvallen B
Träslövsläge IF - IS Halmia  -      
11
12:30
sön
12:30    
P-2013-15, Vapnö IF
Vapnö - IS Halmia  -      
11
10:15
sön
10:15    
Nya klubbstugan, Vapnö If
SIF - IS Halmia  -      
11
09:45
sön
09:45    
P-2013-15, Vapnö IF
SIF - IS Halmia  -      
10
13:00
lör
13:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - IS Halmia
3  -  0  
10
12:30
lör
12:30    
U14, Bortamatch
U14 » 
VGLT - IS Halmia
  -      
09
19:00
fre
19:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - Vejby IF
3  -  1  
08
18:00
tor
18:00    
P-2011/12, Morups IP B
LGM - IS Halmia  -      
08
17:30
tor
17:30    
P-2010, Halmstad Arena gräs plan 5
P-2010 » 
IS Halmia - BK Astrio gul
  -      
07
19:00
ons
19:00    
U17, Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
U17 » 
Ängelholms FF - IS Halmia
3  -  4  
07
17:15
ons
17:15    
Buss PS Energi, Bortamatch
Ängelholms FF - IS Halmia  -      
07
17:15
ons
17:15    
Buss Sportringen, Bortamatch
Ängelholms FF - IS Halmia  -      
06
17:15
tis
17:15    
U15, Halmstad Arena gräs plan 4
U15 » 
IS Halmia - Varbergs bois
  -      
06
17:00
tis
17:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
Hyltebruks IF - IS Halmia  -      
05
18:30
mån
18:30    
Dam, Örjans Vall
Dam » 
IS Halmia - BK Astrio
2  -  4  
 
04
17:00
sön
17:00    
U16, Getinge IP 1
U16 » 
Getinge IF - IS Halmia
0  -  6  
04
16:00
sön
16:00    
Herr, Vinåvallen A
Herr » 
Vinbergs IF - IS Halmia
1  -  1  
04
14:00
sön
14:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
Vinberg - IS Halmia  -      
04
14:00
sön
14:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Vinberg - IS Halmia  -      
04
12:00
sön
12:00    
P-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia Röd - Snöstorp Nyhem FF Röd  -      
03
13:00
lör
13:00    
P-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia - Stafsinge IF  -      
03
13:00
lör
13:00    
U17, Halmstad Arena P1
U17 » 
IS Halmia - Onsala BK
5  -  0  
03
12:00
lör
12:00    
F-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia - Tvååker/Galtabäck  -      
03
10:00
lör
10:00    
P-2010, Kärlekens IP 2
P-2010 » 
IF Centern blå - IS Halmia
  -      
03
09:00
lör
09:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
 
- IS Halmia P-10  -      
03
09:00
lör
09:00    
U14, Halmstad Arena gräs
U14 » 
IS Halmia - Vinberg
  -      
02
13:00
fre
13:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
 
- IS Halmia P-10  -      
AUGUSTI 2022
 
30
19:00
tis
19:00    
U16, Halmstad Arena P6
U16 » 
IS Halmia - Halmstads BK
7  -  3  
 
28
16:30
sön
16:30    
P-2011/12, Söndrums IP konstgräs
BK Astrio P2010 Röd - IS Halmia Röd  -      
28
16:00
sön
16:00    
P-2010, Esperedsvallen
P-2010 » 
Oskarströms IS - IS Halmia
  -      
28
16:00
sön
16:00    
U17, Vellinge IP A-plan
U17 » 
Vellinge IF - IS Halmia
4  -  1  
28
12:00
sön
12:00    
F-2011/12, Falkenbergs IP F
IF Böljan Falkenberg - IS Halmia  -      
28
10:00
sön
10:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
Vellinge IF - IS Halmia  -      
28
10:00
sön
10:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Vellinge IF - IS Halmia  -      
28
10:00
sön
10:00    
U15, Halmstad Arena plan 6
U15 » 
Halmstads BK - IS Halmia
4  -  0  
28
09:30
sön
09:30    
Buss Sportringen, Andersbergshallen
Getinge - IS Halmia  -      
28
09:00
sön
09:00    
P-2013-15, Getinge If
Getinge If - IS Halmia  -      
27
14:00
lör
14:00    
Dam, Västergårds IP 5, huvudplan
Dam » 
Eskilsminne IF - IS Halmia
6  -  2  
27
12:00
lör
12:00    
Buss PS Energi, Helsingborg
Eskilsminne IF - IS Halmia Dam  -      
27
12:00
lör
12:00    
Buss Sportringen, Helsingborg
Eskilsminne IF - IS Halmia Dam  -      
27
10:30
lör
10:30    
U14, Bortamatch
U14 » 
Trönninge if - IS Halmia
  -      
26
19:00
fre
19:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - Stafsinge IF
3  -  1  
25
18:00
tor
18:00    
P-2011/12, Åleds IP
Sennans IF - IS Halmia  -      
24
18:30
ons
18:30    
U16, Halmstad Arena P3
U16 » 
IS Halmia - IF Leikin
3  -  1  
 
21
14:00
sön
14:00    
Dam, Halmstad Arena P6
Dam » 
IS Halmia - Lörby IF
3  -  0  
21
14:00
sön
14:00    
U16, Björkvallen
U16 » 
BK Walldia - IS Halmia
0  -  2  
21
11:00
sön
11:00    
U15, Kungsbacka sportcenter 1
U15 » 
Kungsbacka IF - IS Halmia
4  -  2  
20
14:00
lör
14:00    
Herr, Bjärshögs IP A-plan
Herr » 
Åstorps FF - IS Halmia
1  -  1  
20
13:00
lör
13:00    
P-2011/12, Halmstad Arena P16
IS Halmia - Vessige/Ginsten  -      
20
13:00
lör
13:00    
U14, Bortamatch
U14 » 
Halmstad - IS Halmia
  -      
20
13:00
lör
13:00    
U17, Halmstad Arena P3
U17 » 
IS Halmia - Kullavik IF
3  -  2  
20
11:00
lör
11:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
Åstorp - IS Halmia  -      
20
11:00
lör
11:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Åstorp - IS Halmia  -      
19
19:00
fre
19:00    
U16, Halmstad Arena P7
U16 » 
IS Halmia - IFK Fjärås
3  -  0  
19
18:00
fre
18:00    
F-2011/12, Skedalaheds IP 2
Snöstorp Nyhem FF - IS Halmia  -      
19
17:00
fre
17:00    
P-2011/12, Halmstad Arena P5
IS Halmia Röd - HGH FC  -      
18
17:30
tor
17:30    
P-2010, Halmstad Arena gräs Plan 5
P-2010 » 
IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF
  -      
16
17:15
tis
17:15    
Buss PS Energi, Bortamatch
Getinge IF - IS Halmia  -      
16
17:00
tis
17:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Getinge IF - IS Halmia  -      
 
14
16:00
sön
16:00    
P-2010, Bortamatch
P-2010 » 
BK Astrio Svart - IS Halmia
  -      
14
16:00
sön
16:00    
P-2011/12, Glänninge Park D1
Laholms FK - IS Halmia Röd  -      
14
14:00
sön
14:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
Laholm P10 - IS Halmia P11  -      
14
13:00
sön
13:00    
Dam, Staffansvallen A-plan
Dam » 
FC Staffanstorp - IS Halmia
1  -  5  
14
12:00
sön
12:00    
Buss Sportringen, Vapnö IF
BK Astrio Svart - IS Halmia  -      
13
13:00
lör
13:00    
P-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia - HGH FC Svart  -      
13
13:00
lör
13:00    
U17, Lindängens IP, Malmö B-plan
U17 » 
BK Olympic - IS Halmia
5  -  4  
13
12:00
lör
12:00    
F-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia - IF Centern  -      
13
10:00
lör
10:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
BK Olympic - IS Halmia  -      
13
10:00
lör
10:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
BK Olympic - IS Halmia  -      
12
19:00
fre
19:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - Kållered SK
2  -  0  
11
19:00
tor
19:00    
U16, Halmstad Arena P3
U16 » 
IS Halmia - BK Astrio
2  -  1  
09
19:00
tis
19:00    
U15, AIK-vallen A
U15 » 
Falkenbergs FF - IS Halmia
0  -  0  
09
17:00
tis
17:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
Falkenberg U15 - IS Halmia U15  -      
09
17:00
tis
17:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Falkenberg U15 - IS Halmia U15  -      
 
07
13:00
sön
13:00    
U17, AIK-vallen A
U17 » 
Falkenbergs FF - IS Halmia
5  -  2  
07
11:00
sön
11:00    
Buss PS Energi, AIK-vallen A
Falkenbergs FF - IS Halmia  -      
07
11:00
sön
11:00    
Buss Sportringen, AIK-vallen A
Falkenbergs FF - IS Halmia  -      
06
13:30
lör
13:30    
Dam, Malmö IP
Dam » 
FC Rosengård 1917 - IS Halmia
4  -  1  
05
11:30
fre
11:30    
U15, Halmstad Arena - konstgräs gamla
U15 » 
IS Halmia - AIK
  -      
02
19:00
tis
19:00    
Dam, Örjans Vall
Dam » 
IS Halmia - Halmstads BK
3  -  0  
JULI 2022
 
30
17:00
lör
17:00    
Herr, Alevallen
Herr » 
IS Halmia - Akademi från Holland
2  -  0  
30
14:00
lör
14:00    
Buss PS Energi, Alevallen
IS Halmia - Hollänskt Akademi  -      
30
14:00
lör
14:00    
Buss Sportringen, Alevallen
IS Halmia - Hollänsk Akademi  -      
30
13:00
lör
13:00    
U17, Alevallens A- plan
U17 » 
IS Halmia - Eskilsminne IF
3  -  2  
28
19:30
tor
19:30    
Dam, Jönköping
Dam » 
Mariebo - IS Halmia
1  -  2  
 
24
13:00
sön
13:00    
U17, Ruddalen i Göteborg
U17 » 
Utsiktens BK - IS Halmia
10  -  1  
 
01
19:00
fre
19:00    
Herr, Glänninge Park A
Herr » 
Laholms FK - IS Halmia
3  -  0  
JUNI 2022
 
27
18:30
mån
18:30    
U16, Esperedsvallen
U16 » 
Oskarströms IS - IS Halmia
3  -  1  
 
26
15:00
sön
15:00    
P-2010, Halmstad Arena gräs Plan5
P-2010 » 
IS Halmia - HGH FC
  -      
26
14:00
sön
14:00    
Herr, Lövgärdesplan 1 Gräs
Herr » 
Angered MBIK - IS Halmia
1  -  1  
21
19:00
tis
19:00    
Dam, Örjans Vall
Dam » 
IS Halmia - Laholms FK
3  -  3  
21
17:30
tis
17:30    
P-2011/12, Halmstad Arena P5
IS Halmia Röd - BK Astrio P2010 Gul  -      
 
19
16:00
sön
16:00    
P-2010, Glänninge Park D1
P-2010 » 
Laholms FK - IS Halmia
  -      
19
14:00
sön
14:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Lilla Träslövs FF
1  -  2  
19
12:00
sön
12:00    
U17, Landskrona IP C-plan
U17 » 
Landskrona BoIS - IS Halmia
2  -  0  
19
09:45
sön
09:45    
Buss PS Energi, Bortamatch
Landskrona BOIS - IS Halmia  -      
19
09:45
sön
09:45    
Buss Sportringen, Bortamatch
Landskrona BOIS - IS Halmia  -      
18
15:00
lör
15:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - IK Kongahälla
2  -  0  
18
14:00
lör
14:00    
Dam, Vångavallen, Trelleborg A-plan
Dam » 
Trelleborgs FF - IS Halmia
4  -  1  
18
12:00
lör
12:00    
F-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia - Stafsinge IF /LGM  -      
18
10:00
lör
10:00    
P-2011/12, Halmstad Arena P15
IF Leikin - IS Halmia Röd  -      
17
18:00
fre
18:00    
P-2011/12, Halmstad Arena P5
Halmstads BK vit - IS Halmia  -      
15
19:00
ons
19:00    
U16, Skedalaheds IP 4
U16 » 
Snöstorp Nyhem FF - IS Halmia
0  -  2  
14
19:00
tis
19:00    
U17, Bortamatch
U17 » 
Andersbergs IK - IS Halmia
0  -  2  
13
18:00
mån
18:00    
F-2011/12, Alevallen C
Alets IK - IS Halmia  -      
 
12
16:00
sön
16:00    
Herr, Halmstad Arena P1
Herr » 
IS Halmia - Kortedala IF
7  -  1  
12
14:00
sön
14:00    
U15, Halmstad Arena P6
U15 » 
IS Halmia - BK Astrio
7  -  3  
12
14:00
sön
14:00    
U17, Halmstad Arena P3
U17 » 
IS Halmia - FK Karlskrona
3  -  2  
11
13:00
lör
13:00    
P-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia - Vinbergs IF  -      
11
12:45
lör
12:45    
U14, Halmstad Arena - konstgräs gamla
U14 » 
IS Halmia - BK Astrio
  -      
09
18:30
tor
18:30    
P-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia Röd - Halmstads BK  -      
09
17:30
tor
17:30    
P-2010, Halmstad Arena gräs Plan 5
P-2010 » 
IS Halmia - BK Astrio vit
  -      
07
19:00
tis
19:00    
U17, Plan 4
 
U17 » 
IS Halmia - Hyltebruks IF
3  -  4  
06
19:30
mån
19:30    
U16, Glänninge Park C
U16 » 
Laholms FK - IS Halmia
1  -  5  
06
14:00
mån
14:00    
Dam, Halmstad Arena P1
Dam » 
IS Halmia - Älmhults IF
1  -  2  
 
05
11:00
sön
11:00    
U15, Bukärrs IP
U15 » 
Kullavik IF - IS Halmia
2  -  4  
05
10:30
sön
10:30    
P-2011/12, Slöinge IP B
Slöinge GOIF - IS Halmia  -      
05
09:15
sön
09:15    
U14, Bortamatch
U14 » 
IF Leikin - IS Halmia
  -      
05
08:00
sön
08:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
Kullavik If - IS Halmia  -      
05
08:00
sön
08:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Kullavik If - IS Halmia  -      
04
15:00
lör
15:00    
Herr, Åsa IP A
Herr » 
Åsa IF - IS Halmia
2  -  3  
04
14:30
lör
14:30    
U16, Ögärdets IP B
U16 » 
IFK Fjärås - IS Halmia
0  -  1  
04
12:45
lör
12:45    
P-2013-15, Halmstad Arena IP
HGH - IS Halmia  -      
04
12:00
lör
12:00    
F-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia - Träslövsläge IF  -      
04
11:30
lör
11:30    
P-2013-15, Halmstad Arena IP
IF Leikin - IS Halmia  -      
04
11:00
lör
11:00    
P-2011/12, Falkenbergs IP E
IF Böljan Falkenberg Blå - IS Halmia Röd  -      
04
10:00
lör
10:00    
P-2010, Halmstad Arena gräs Plan 15
P-2010 » 
IF Leikin - IS Halmia
  -      
02
20:00
tor
20:00    
Dam, Svenska Cupen
Dam » 
Hittarps IK - IS Halmia
1  -  0  
02
19:00
tor
19:00    
U17, Halmstad Arena P4
U17 » 
IS Halmia - Varbergs BoIS FC
3  -  4  
01
19:00
ons
19:00    
U16, Söndrums IP konstgräs
U16 » 
BK Astrio - IS Halmia
2  -  2  
01
17:30
ons
17:30    
P-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia Röd - BK Astrio P2010 Blå  -      
MAJ 2022
 
31
18:30
tis
18:30    
U15, Halmstad Arena plan 6
U15 » 
IS Halmia - Getinge IF
2  -  1  
31
18:30
tis
18:30    
U16, Halmstad Arena P6
U16 » 
IS Halmia - Getinge IF
2  -  1  
31
17:45
tis
17:45    
U14, Skedalahed gräs
U14 » 
Snöstorp Nyhem FF - IS Halmia
  -      
 
29
16:00
sön
16:00    
F-2011/12, Övrevi D
Tvååker/Galtabäck - IS Halmia  -      
29
14:00
sön
14:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - Ytterby IS
4  -  0  
29
14:00
sön
14:00    
U15, Halmstad Arena
U15 » 
IS Halmia - IF Böljan Falkenberg
7  -  3  
28
14:00
lör
14:00    
Dam, Tallhöjdens IP 1, Färjestaden
Dam » 
Färjestadens GOIF - IS Halmia
1  -  2  
28
14:00
lör
14:00    
U17, G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
U17 » 
Kristianstad FC - IS Halmia
3  -  3  
28
14:00
lör
14:00    
U17, Bortamatch
U17 » 
Kristianstad FC - IS Halmia
  -      
26
12:00
tor
12:00    
Herr, Vejby IP A-Plan
Herr » 
Vejby IF - IS Halmia
1  -  2  
24
19:15
tis
19:15    
U15, Varberg Energi Arena konstgräs
U15 » 
Varbergs BoIS FC - IS Halmia
8  -  0  
24
19:00
tis
19:00    
U17, Bortamatch
U17 » 
Lilla Tjärby IK - IS Halmia
1  -  1  
24
18:30
tis
18:30    
P-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia - Trönninge IF 2  -      
24
18:00
tis
18:00    
U16, Halmstad Arena P6
U16 » 
Halmstads BK - IS Halmia
5  -  0  
24
17:00
tis
17:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
Varbergs Bois - IS Halmia  -      
24
17:00
tis
17:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Varbergs Bois U15 - IS Halmia  -      
23
17:30
mån
17:30    
P-2010, Halmstad Arena gräs plan 5
P-2010 » 
IS Halmia - Halmstads BK
  -      
 
22
08:45
sön
08:45    
U14, Halmstad Arena gräs
U14 » 
Vinberg - IS Halmia
  -      
21
14:00
lör
14:00    
Dam, Halmstad Arena P1
Dam » 
IS Halmia - Södra Sandby IF
1  -  3  
21
12:00
lör
12:00    
F-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia - IF Böljan Falkenberg  -      
21
11:00
lör
11:00    
P-2010, Falkenbergs IP E
P-2010 » 
IF Böljan Falkenberg - IS Halmia
  -      
21
10:30
lör
10:30    
P-2013-15, Bortamatch
Getinge - IS Halmia  -      
21
09:30
lör
09:30    
P-2013-15, Bortamatch
skottorp - IS Halmia  -      
20
17:30
fre
17:30    
P-2011/12, Söndrums IP F
BK Astrio P2010 Svart - IS Halmia Röd  -      
20
17:00
fre
17:00    
Buss PS Energi, Vapnö IP
Vapnö IF U - IS Halmia  -      
20
17:00
fre
17:00    
Buss Sportringen, Vapnö IP
Vapnö IF U - IS Halmia  -      
19
19:00
tor
19:00    
U17, Plan 4
U17 » 
IS Halmia - Ängelholms FF
1  -  1  
19
19:00
tor
19:00    
U17, Halmstad Arena P3
U17 » 
IS Halmia - Ängelholms FF
  -      
18
19:00
ons
19:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - Vinbergs IF
2  -  2  
17
19:10
tis
19:10    
P-2011/12, Skedalaheds IP 2
Snöstorp Nyhem FF - IS Halmia  -      
17
18:30
tis
18:30    
U16, Halmstad Arena P6
U16 » 
IS Halmia - BK Walldia
7  -  0  
16
18:30
mån
18:30    
U17, Vapnö IF
U17 » 
Vapnö IF U - IS Halmia
2  -  3  
 
15
15:30
sön
15:30    
U17, Rydets IP
U17 » 
Onsala BK - IS Halmia
1  -  4  
15
15:30
sön
15:30    
U17, Rydets IP A konstgräs
U17 » 
Onsala BK - IS Halmia
1  -  4  
15
14:00
sön
14:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Halmstads BK
6  -  2  
15
13:00
sön
13:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
 
- IS Halmia  -      
15
13:00
sön
13:00    
P-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia - BK Astrio Svart  -      
15
12:15
sön
12:15    
U14, Bortamatch
U14 » 
Halmsstad BK - IS Halmia
  -      
15
12:15
sön
12:15    
U14, Bortamatch
U14 » 
Halmsstad BK - IS Halmia
  -      
14
14:00
lör
14:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - IS Halmia
1  -  1  
14
13:00
lör
13:00    
P-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia Röd - Skrea IF Gul  -      
14
11:00
lör
11:00    
F-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia - Snöstorp Nyhem FF  -      
13
18:30
fre
18:30    
Herr, Stafsinge IP 1
Herr » 
Stafsinge IF - IS Halmia
2  -  1  
12
17:30
tor
17:30    
P-2010, Halmstad Arena gräs Plan 5
P-2010 » 
IS Halmia - BK Astrio Blå
  -      
11
18:30
ons
18:30    
U16, Halmstad Arena Klaraplanen
U16 » 
IF Leikin - IS Halmia
5  -  1  
10
19:00
tis
19:00    
U17, Halmstad Arena IP
U17 » 
IS Halmia - Getinge IF
3  -  1  
 
08
16:30
sön
16:30    
P-2010, Söndrums IP F
P-2010 » 
BK Astrio Röd - IS Halmia
  -      
08
14:00
sön
14:00    
U15, Halmstad Arena - plan 6
U15 » 
IS Halmia - Kungsbacka IF
3  -  1  
08
10:00
sön
10:00    
P-2011/12, Kärlekens IP 3
IF Centern Blå - IS Halmia  -      
07
14:45
lör
14:45    
P-2013-15, Halmstad Arena IP
IS Halmia - Öskarström IS  -      
07
14:00
lör
14:00    
Dam, Halmstad Arena P1
Dam » 
IS Halmia - Eskilsminne IF
4  -  3  
07
13:15
lör
13:15    
P-2013-15, Halmstad Arena IP
IS Halmia - Laholm FK   -      
07
13:00
lör
13:00    
U17, Skedalahed konstgräs
U17 » 
IS Halmia - Vellinge IF
2  -  3  
07
13:00
lör
13:00    
U17, Halmstad Arena P1
U17 » 
IS Halmia - Vellinge IF
2  -  3  
07
12:15
lör
12:15    
U14, Halmstad Arena gräs
U14 » 
IS Halmia - Falkenbergs FF
  -      
07
11:30
lör
11:30    
F-2011/12, Kärlekens IP 3
IF Centern - IS Halmia  -      
06
19:00
fre
19:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - Åstorps FF
1  -  0  
06
17:00
fre
17:00    
P-2011/12, Halmstad Arena P15
IS Halmia Röd - IF Centern Blå  -      
05
19:00
tor
19:00    
U16, Söndrums IP konstgräs
U16 » 
BK Astrio - IS Halmia
1  -  2  
03
19:00
tis
19:00    
Buss Sportringen, Esperedsvallen
Oskarström IS - IS Halmia  -      
03
19:00
tis
19:00    
U17, Esperedsvallen
U17 » 
Oskarström IS - IS Halmia
2  -  4  
03
17:30
tis
17:30    
Buss PS Energi, Esperedsvallen
Oskarström IS - IS Halmia  -      
 
01
13:00
sön
13:00    
U17, Maleviks IP
U17 » 
Kullavik IF - IS Halmia
1  -  2  
01
13:00
sön
13:00    
U17, Maleviks IP
U17 » 
Kullavik IF - IS Halmia
1  -  2  
01
10:30
sön
10:30    
Buss Sportringen, Maleviks IP
 
- IS Halmia  -      
APRIL 2022
 
30
13:00
lör
13:00    
Dam, Lörby Park
Dam » 
Lörby IF - IS Halmia
1  -  4  
29
19:00
fre
19:00    
Herr, Kållered Sportcenter 1
Herr » 
Kållered SK - IS Halmia
1  -  0  
29
19:00
fre
19:00    
U16, Halmstad Arena P7
U16 » 
IS Halmia - Onsala BK
  -      
28
16:45
tor
16:45    
U14, Bortamatch
U14 » 
skrea - IS Halmia
  -      
28
16:30
tor
16:30    
Buss PS Energi, Bortamatch U14
- IS Halmia U14   -      
28
16:30
tor
16:30    
Buss PS Energi, Övrig plats
- IS Halmia U14   -      
28
16:30
tor
16:30    
Buss Sportringen, Bortamatch U14
Skrea Gul U14 - IS Halmia U14  -      
26
18:30
tis
18:30    
U16, Halmstad Arena P6
U16 » 
IS Halmia - Oskarströms IS
4  -  1  
26
18:30
tis
18:30    
U17, Halmstad Arena IP
U17 » 
IS Halmia - IF Centern B
0  -  1  
 
24
14:00
sön
14:00    
U15, Halmstad Arena P3
U15 » 
IS Halmia - Falkenbergs FF
2  -  3  
23
15:00
lör
15:00    
Dam, Halmstad Arena P6
Dam » 
IS Halmia - FC Staffanstorp
7  -  0  
23
13:00
lör
13:00    
U17, Halmstad Arena IP
U17 » 
IS Halmia - BK Olympic
1  -  6  
23
13:00
lör
13:00    
U17, Halmstad Arena P1
U17 » 
IS Halmia - BK Olympic
1  -  6  
22
19:00
fre
19:00    
Herr, Örjans Vall
Herr » 
IS Halmia - Laholms FK
2  -  2  
20
19:15
ons
19:15    
U15, Ankarvallen B
U15 » 
Lilla Träslövs FF - IS Halmia
1  -  0  
20
17:30
ons
17:30    
Buss PS Energi, Bortamatch
Lilla Träslöv - IS Halmia U15  -      
20
17:30
ons
17:30    
Buss Sportringen, Bortamatch
Lilla Träslöv - IS Halmia U15  -      
19
18:30
tis
18:30    
U17, Halmstad Arena IP
U17 » 
IS Halmia - Lilla Tjärby IK
0  -  9  
 
16
13:00
lör
13:00    
U17, Halmstad Arena P1
U17 » 
IS Halmia - Falkenbergs FF
2  -  0  
16
13:00
lör
13:00    
U17, Halmstad Arena - Konstgräs nya
U17 » 
IS Halmia - Falkenbergs FF
2  -  0  
15
14:00
fre
14:00    
Herr, Kongevi 1 Konstgräs
Herr » 
IK Kongahälla - IS Halmia
1  -  2  
14
18:30
tor
18:30    
Dam, Glänninge Park A
Dam » 
Laholms FK - IS Halmia
1  -  3  
14
16:00
tor
16:00    
Buss PS Energi, Glänninge
Laholm FK Dam - IS Halmia Dam  -      
14
16:00
tor
16:00    
Buss Sportringen, Glänninge
Laholms FK - IS Halmia Dam  -      
 
10
16:20
sön
16:20    
U15, Halmstad Arena - konstgräs plan 6
U15 » 
Bk Astrio U15 - IS Halmia U15
  -      
10
14:15
sön
14:15    
Dam, Halmstad Arena P7
Dam » 
IS Halmia - FC Rosengård 1917
2  -  2  
10
11:30
sön
11:30    
Nya klubbstugan, Halmstad Arena - Konstgräs nya
IS Halmia - FC Rosengård  -      
09
16:00
lör
16:00    
Herr, Halmstad Arena P7
Herr » 
IS Halmia - Angered MBIK
4  -  1  
09
16:00
lör
16:00    
U15, Skedalahed konstgräs
U15 » 
IS Halmia U15 - IFK Mariestad U15
  -      
09
13:00
lör
13:00    
U17, Västergårds IP
U17 » 
Eskilsminne IF - IS Halmia
0  -  3  
09
13:00
lör
13:00    
U17, Västergårds IP 9, konstgräs
U17 » 
Eskilsminne IF - IS Halmia
0  -  3  
09
10:45
lör
10:45    
Buss PS Energi, Bortamatch
Eskilsminne IF - IS Halmia  -      
09
10:45
lör
10:45    
Buss Sportringen, Bortamatch
Eskilsminne IF - IS Halmia  -      
 
03
14:00
sön
14:00    
U15, Skedalahed konstgräs
U15 » 
IS Halmia U15 - Bk Höllviken U15
6  -  3  
03
13:00
sön
13:00    
U16, Västergårds IP plan 9
U16 » 
Eskilsminne IF - IS Halmia
2  -  5  
03
12:30
sön
12:30    
P-2010, Söndrums IP
P-2010 » 
BK Astrio - IS Halmia
  -      
03
11:00
sön
11:00    
Buss PS Energi, Västergårds IP
Eskilsminne IF - IS Halmia U16  -      
03
11:00
sön
11:00    
Buss Sportringen, Västergårds IP
Eskilsminne IF - IS Halmia U16  -      
02
14:00
lör
14:00    
Buss PS Energi, Söndrums IP
Alets IK - IS Halmia Herr  -      
02
14:00
lör
14:00    
Buss Sportringen, Söndrums IP
Alets IK - IS Halmia Herr  -      
02
13:00
lör
13:00    
Dam, Ljusseveka konstgräs
Dam » 
IFK Värnamo - IS Halmia
2  -  5  
02
12:15
lör
12:15    
U17, Halmstad Arena - Konstgräs nya
U17 » 
IS Halmia - Halmstad BK
0  -  1  
02
12:00
lör
12:00    
Herr, Skedalahed konstgräs
Herr » 
Snöstorp/Nyhem FF - IS Halmia
0  -  12
MARS 2022
 
30
18:30
ons
18:30    
P-2011/12, Kombihallen
IS Halmia P11 - Vapnö p09/10  -      
 
27
16:00
sön
16:00    
Dam, Plan 7
Dam » 
IS Halmia - Laholms FK
3  -  4  
27
15:00
sön
15:00    
P-2011/12, Skedalahed konstgräs
Kvibille p11 - IS Halmia p11  -      
27
14:30
sön
14:30    
Nya klubbstugan, Klubbstugan
IS Halmia - Laholms FK  -      
27
12:15
sön
12:15    
U17, Söndrums IP
U17 » 
BK Astrio - IS Halmia
5  -  3  
27
10:00
sön
10:00    
Buss PS Energi, Övrig plats
Östras IF - IS Halmia  -      
27
10:00
sön
10:00    
Buss Sportringen, Övrig plats
Östers IF - IS Halmia  -      
27
09:45
sön
09:45    
U14, Bortamatch
U14 » 
- IS Halmia
  -      
26
16:00
lör
16:00    
U15, Lagavallen
U15 » 
Ljungby If - IS Halmia U15
0  -  5  
26
14:00
lör
14:00    
Buss PS Energi, Lagavallen
Ljungby if - IS Halmia U15  -      
26
14:00
lör
14:00    
Buss Sportringen, Lagavallen
Ljungby if - IS Halmia U15  -      
25
19:00
fre
19:00    
U16, Skedalahed konstgräs
U16 » 
IS Halmia - Ängelholms FF
4  -  2  
 
20
14:00
sön
14:00    
P-2011/12, Helsingborg
Helsingborg IF - IS Halmia  -      
20
12:30
sön
12:30    
U15, Bortamatch
U15 » 
Värnamo Södra - IS Halmia U15
14  -  5  
20
12:00
sön
12:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
Helsingborg If p11 - IS Halmia p11  -      
20
12:00
sön
12:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Helsingborg p11 - IS Halmia P11  -      
19
15:00
lör
15:00    
U17, Glänninge Park
U17 » 
BK Walldia - IS Halmia
6  -  2  
19
13:30
lör
13:30    
BK Walldia - IS Halmia U17  -      
19
13:30
lör
13:30    
BK Walldia - IS Halmia U17  -      
19
13:00
lör
13:00    
F-2011/12, Bortamatch
Oskarström f11 - IS Halmia f11  -      
19
12:00
lör
12:00    
U16, Hedens IP plan 1
U16 » 
Ramlösa Södra IF - IS Halmia
3  -  3  
 
13
14:15
sön
14:15    
Dam, Kärleken
Dam » 
IF Centern - IS Halmia
0  -  9  
13
12:30
sön
12:30    
Nya klubbstugan, Klubbstugan
IF Centern - IS Halmia  -      
13
12:00
sön
12:00    
Buss PS Energi, Klubbstugan
IF Centern - IS Halmia  -      
13
12:00
sön
12:00    
Buss Sportringen, Klubbstugan
IF Centern - IS Halmia  -      
12
12:00
lör
12:00    
Herr, Halmstad Arena - Konstgräs
Herr » 
IS Halmia - Ullareds IK
3  -  1  
10
20:15
tor
20:15    
U17, Halmstad Arena - Konstgräs nya
U17 » 
IS Halmia - Alets IK
0  -  4  
09
20:15
ons
20:15    
U17, Halmstad Arena - Konstgräs nya
U17 » 
IS Halmia - Kvibille BK
2  -  5  
 
06
14:15
sön
14:15    
U16, Söndrums IP
U16 » 
BK Astrio U16 - IS Halmia U16
2  -  1  
06
09:30
sön
09:30    
U14, OIS-Cupen
 
U14 » 
- IS Halmia
  -      
05
14:30
lör
14:30    
Herr, Rydets IP
Herr » 
Onsala BK - IS Halmia
3  -  2  
05
14:00
lör
14:00    
 
Bua IF - IS Halmia U17  -      
05
14:00
lör
14:00    
 
Bua IF - IS Halmia U17  -      
05
14:00
lör
14:00    
U17, Bortamatch
U17 » 
Bua IF - IS Halmia
1  -  7  
02
20:15
ons
20:15    
U16, Halmstad Arena IP plan 7
U16 » 
BK Astrio U18 - IS Halmia
3  -  4  
01
20:30
tis
20:30    
U17, Söndrums IP
U17 » 
IS Halmia - IF Centern
1  -  6  
01
19:10
tis
19:10    
Buss Sportringen, Söndrums IP
IS Halmia - IF Centern  -      
FEBRUARI 2022
 
27
16:00
sön
16:00    
U15, Halmstad Arena - plan 6
U15 » 
IS Halmia U15 - BK Häcken U15
5  -  1  
26
14:00
lör
14:00    
U14, Bortamatch
U14 » 
- IS Halmia
  -      
26
14:00
lör
14:00    
U17, Halmstad Arena IP
U17 » 
IS Halmia - Tölö IF
3  -  0  
25
18:30
fre
18:30    
U16, Skedalahed konstgräs
U16 » 
IS Halmia U16 - Ytterby U16
3  -  2  
 
20
13:00
sön
13:00    
U16, Falkenbergs IP
U16 » 
IF Böljan - IS Halmia
4  -  0  
20
11:15
sön
11:15    
Buss PS Energi, Falkenbergs IP
IF Böljan - IS Halmia  -      
20
11:15
sön
11:15    
Buss Sportringen, Falkenbergs IP
IF Böljan - IS Halmia  -      
19
13:00
lör
13:00    
Buss PS Energi, Svalebo konstgräs
Veberöds AIF - IS Halmia U17  -      
19
13:00
lör
13:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Veberöds AIF - IS Halmia U17  -      
19
13:00
lör
13:00    
U17, Svalebo konstgräs
U17 » 
Veberöds AIF - IS Halmia
3  -  5  
19
12:00
lör
12:00    
Dam, Halmstad Arena IP
Dam » 
IS Halmia - IFK Örby
1  -  6  
19
10:00
lör
10:00    
Nya klubbstugan, Klubbstugan
IS Halmia - IFK Örby  -      
17
18:00
tor
18:00    
Herr, Söndrums IP
Herr » 
BK Astrio - IS Halmia
3  -  2  
17
18:00
tor
18:00    
Buss PS Energi, Andersbergshallen
BK Astrio - IS Halmia Herr  -      
17
18:00
tor
18:00    
Buss Sportringen, Söndrums IP
BK Astrio - IS Halmia Herr  -      
16
20:15
ons
20:15    
U17, Halmstad Arena - konstgräs plan 6
U17 » 
IS Halmia - Andersbergs IK
3  -  1  
16
19:15
ons
19:15    
Dam, Harplinge
Dam » 
HGH - IS Halmia
0  -  2  
 
13
11:00
sön
11:00    
U15, Helsingborg
U15 » 
Hittarps ik - IS Halmia U15
5  -  6  
13
09:00
sön
09:00    
Buss PS Energi, Bortamatch
Hittarps ik - IS Halmia U15  -      
13
09:00
sön
09:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Hittarp ik - IS Halmia U15  -      
13
08:15
sön
08:15    
U14, Halmstad Arena - konstgräs gamla
U14 » 
If Leikin - IS Halmia
  -      
12
14:00
lör
14:00    
U17, Norrvalla IP
U17 » 
Kullavägens BK - IS Halmia
0  -  3  
12
13:00
lör
13:00    
Buss PS Energi, Norrvalla IP
Kullavägens BK - IS Halmia U17  -      
12
13:00
lör
13:00    
Buss Sportringen, Norrvalla IP
Kullavägens BK U17 - IS Halmia  -      
11
19:00
fre
19:00    
Herr, Söndrums IP
Herr » 
IS Halmia - Hittarps IK
2  -  3  
09
19:15
ons
19:15    
Dam, Plan 7
Dam » 
IS Halmia - Halmstad BK
3  -  1  
08
20:15
tis
20:15    
U17, Skedalahed konstgräs
U17 » 
IS Halmia - Laholms FK
0  -  1  
08
19:00
tis
19:00    
Buss Sportringen, Skedalahed konstgräs
IS Halmia - Laholms FK  -      
 
05
13:00
lör
13:00    
U16, Bortamatch
U16 » 
Varberg Bois u16 - IS Halmia u16
4  -  0  
05
12:00
lör
12:00    
Herr, Halmstad Arena - Konstgräs
Herr » 
IS Halmia - Stafsinge IF
3  -  3  
05
12:00
lör
12:00    
Buss PS Energi, Landskrona IP
Landskrona BOIS - IS Halmia U17  -      
05
12:00
lör
12:00    
Buss Sportringen, Bortamatch
Landskrona BOIS - IS Halmia U17  -      
05
12:00
lör
12:00    
U17, Landskrona IP
U17 » 
Landskrona BOIS - IS Halmia
4  -  1  
JANUARI 2022
 
30
14:30
sön
14:30    
Buss PS Energi, Klostergårdens IP
Lunds BK - IS Halmia U17  -      
30
14:30
sön
14:30    
Buss Sportringen, Klostergårdens IP
Lunds BK - IS Halmia U17  -      
30
14:30
sön
14:30    
U17, Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - IS Halmia
  -      
29
14:00
lör
14:00    
Herr, Harlyckan
Herr » 
Eskilsminne IF - IS Halmia
3  -  0  
29
14:00
lör
14:00    
Buss PS Energi, Harlyckan
Eskilsminne IF - IS Halmia Herr  -      
29
14:00
lör
14:00    
Buss Sportringen, Harlyckan
Eskilsminne IF - IS Halmia Herr  -      
28
19:00
fre
19:00    
Dam, Söndrums IP
Dam » 
IS Halmia - Ängelholm FF
9  -  0  
 
23
09:00
sön
09:00    
P-2011/12, Bortamatch
If Centern - IS Halmia  -      
22
12:00
lör
12:00    
U17, Halmstad Arena - Konstgräs nya
U17 » 
IS Halmia - Falkenbergs FF
0  -  4  
19
20:15
ons
20:15    
U17, Esperedsvallen
U17 » 
Sperlingsholm - IS Halmia
1  -  1  
19
19:00
ons
19:00    
Buss PS Energi, Esperedsvallen
Sperlingsholm - IS Halmia U17  -      
19
19:00
ons
19:00    
Buss Sportringen, Esperedsvallen
Sperlingsholm - IS Halmia  -      
 
16
12:00
sön
12:00    
U17, Konstgräs plan 7
U17 » 
IS Halmia - IF Centern
8  -  0  
13
18:00
tor
18:00    
P-2011/12, Bortamatch
Vapnö p09/10 - IS Halmia  -      
DECEMBER 2021
 
18
12:00
lör
12:00    
U16, Halmstad Arena IP kgrpl 6
U16 » 
IS Halmia - Falkenbergs FF
  -      
14
19:30
tis
19:30    
U17, Glommens Idrottshall
U17 » 
Glommens IF - IS Halmia
  -      
14
19:30
tis
19:30    
U17, Glommens Idrottshall
U17 » 
Glommens IF - IS Halmia
  -      
14
19:30
tis
19:30    
U17, Glommens Idrottshall
U17 » 
Glommens IF - IS Halmia
  -      
 
08
18:00
ons
18:00    
U17, Andersbergshallen
 
U17 » 
IS Halmia -
  -      
 
05
18:15
sön
18:15    
U17, Andersbergshallen
 
U17 » 
IS Halmia -
  -      
04
10:45
lör
10:45    
U17, Älmhult match start kl 13:00
U17 » 
Älmhults IF - IS Halmia
  -      
 
SPONSORER